Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Mohd Nazri Bin Juahir Pegawai Ehwal Ekonomi (E52) nazri@mpib.gov.my
2. Saadiah Binti Seokal @ Sukar Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) saadiah@mpib.gov.my
3. Norhaini Binti Ibrahim Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) norhaini@mpib.gov.my
4. Muhammad Hafidz Bin Zainal Abidin Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32 (Mangku E38)) hafidz@mpib.gov.my
5. Anis Wahidati Binti Ehsan Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) aniswahidati@mpib.gov.my
6. Fasha Rizal Fahmi Bin Zainal Abiddin Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) fasharizalfahmi@mpib.gov.my
7. Mazni Binti Ismail Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) mazni@mpib.gov.my
8. Mohd Faizul Bin Basirun Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) faizul@mpib.gov.my
9. Ahmad Bakhtiar Bin Ahmad Ridzuan Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) bart@mpib.gov.my
10. Mohd Haniff Bin Buang Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) haniff@mpib.gov.my
11. Herman Bin Marwan Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) herman@mpib.gov.my
12. Mohd Nobli Bin Mohd Nassir Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E19 (Mangku E22)) nobli@mpib.gov.my
13. Junaidah Binti Munjaini Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) junaidah@mpib.gov.my
14. Siti Nor Hajar Binti Suparman Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) snhajar@mpib.gov.my
15. Nurasrah Binti Ismail Pembantu Ehwal Ekonomi (E22) nurasrah@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402404
Jumlah Kunjungan : 402404
Who's Online : 9
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram