Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Dr Jamaliah Binti Laham Pegawai Ehwal Ekonomi (E52) jamaliah@mpib.gov.my
2. Imraan Fahmi Bin Tajul Arifin Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) imraanfahmi@mpib.gov.my
3. Ruhaidah Binti Abas Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) ruhaidah@mpib.gov.my
4. Nurul Aini Binti Rohaizat Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29 (Mangku E32)) nurulaini@mpib.gov.my
5. Noor Idzhamshah Bin Md Ali Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) nooridzhamshah@mpib.gov.my
6. Mohd Faris Bin Mohd Nor Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) faris@mpib.gov.my
7. Mohd Mahdan Bin Ibrahim Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) mahdan@mpib.gov.my
8. Akram Zaki Bin Abd Razak Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) akram.zaki@mpib.gov.my
9. Hawalin Binti Ismail Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) hawalin@mpib.gov.my
10. Nur Zafirah Binti Othman Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) nur.zafirah@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402395
Jumlah Kunjungan : 402395
Who's Online : 8
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram