Logo-BM
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Nurul Amirah Binti Mohd Atan Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) nurulamirah[at]mpib[dot]gov[dot]my
2. Sharifah Sheikhah Binti Syed Omar Penolong Pegawai Tadbir (N32) sharifah[at]mpib[dot]gov[dot]my
3. Nurull Hidayati Binti M Hanafiah Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) nurullhidayati[at]mpib[dot]gov[dot]my
4. Mohd Farid Bin Arifan Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) farid[at]mpib[dot]gov[dot]my
5. Yohanis Andina Binti Mohd Ashik Ramamurthi Pegawai Khidmat Pelanggan (N22) yohanis[at]mpib[dot]gov[dot]my
6. Nor Azreen Binti Hamidun Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) norazreen[at]mpib[dot]gov[dot]my
7. Rina Amira Binti Noor Khuszairy Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) rinaamira[at]mpib[dot]gov[dot]my
8. Nor Nadia Amalina Binti Roszan Pembantu Operasi (N11) nadia[at]mpib[dot]gov[dot]my
9. Anuar Bin Othman Pemandu Kenderaan (H14) anuar[at]mpib[dot]gov[dot]my
10. Saharudin Bin Atan Pemandu Kenderaan (H14) saharudin[at]mpib[dot]gov[dot]my
11. Mazelan Bin A. Rahmad @ Abd. Rahman Pemandu Kenderaan (H14) mazelan[at]mpib[dot]gov[dot]my
12. Rafee Bin Abdul Aziz Pemandu Kenderaan (H14) rafee[at]mpib[dot]gov[dot]my
13. Azman Bin Ahmad Pemandu Kenderaan (H11) azmanahmad[at]mpib[dot]gov[dot]my
14. Mohammad Halim Bin Hamid Pemandu Kenderaan (H11) halim[at]mpib[dot]gov[dot]my
15. Budi Khairuddin Bin Abdullah Pemandu Kenderaan (H11) budi[at]mpib[dot]gov[dot]my
16. Mohd Sharifudin Bin M Sakdon Pemandu Kenderaan (H11) sharifudin[at]mpib[dot]gov[dot]my
17. Muhamad Azziq Qayyum Bin Adenan Pemandu Kenderaan (H11) azziq.qayyum[at]mpib[dot]gov[dot]my
18. Muhammat Busrani Bin Busmiri Pemandu Kenderaan (H11) muhammat.busrani[at]mpib[dot]gov[dot]my
19. Jumizar Bin Ramli Pemandu Kenderaan (H11) jumizar[at]mpib[dot]gov[dot]my
20. Junizan Bin Mohd Tahir Pemandu Kenderaan (H11) junizan[at]mpib[dot]gov[dot]my
21. Muhammad Haiqal Bin Ishak Pemandu Kenderaan (H11) haiqal[at]mpib[dot]gov[dot]my
22. Mohamad Ajiman Bin Mustari Pembantu Awam (H14) ajiman[at]mpib[dot]gov[dot]my
23. Hairil Syah Bin Hassim Pembantu Awam (H11) hairilsyah[at]mpib[dot]gov[dot]my
24. Abdul Karim Bin Abdullah Pembantu Awam (H11) karim[at]mpib[dot]gov[dot]my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum[at]mpib[dot]gov[dot]my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 10 Julai 2024 pada 09:47:14

Jumlah Pengunjung Jun 2024 : 13980

Jumlah Pengunjung Sehingga Jun 2024 : 691956

© 2024 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram