Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Kosong Pegawai Ehwal Ekonomi (E48) -
2. Mohammad Suffian Bin Sahmat Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) suffian@mpib.gov.my
3. Shafualanuar Bin Mat Kamis Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) shafualanuar@mpib.gov.my
4. Md Rashid Bin Md Khalid Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) rashid@mpib.gov.my
5. Robert Anak Limbang Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29 (Mangku E32)) robert@mpib.gov.my
6. Mohammad Khairul Azmi Bin Kamil Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) m.khairulazmikamil@mpib.gov.my
7. Dayang Rahimmah Binti Mantali Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) dayang@mpib.gov.my
8. Muhamad Farizol bin Mohd Johan Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) farizol@mpib.gov.my
9. Abd. Wahid Bin Abu Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) wahid@mpib.gov.my
10. Mohd Farith Bin Abdul Rahman Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) mohd.farith@mpib.gov.my
11. Eruwan Sha Bin Seruji Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) eruwan.sha@mpib.gov.my
12. Maimunah Binti Abd Rahman Pembantu Ehwal Ekonomi (E19 (Mangku E22)) maimunah@mpib.gov.my
13. Razali Bin Muhammad Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) razali@mpib.gov.my
14. Mohd Azmi Bin Suhai Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) mohdazmi.suhai@mpib.gov.my
15. Mohamad Hafizuddin Bin Hassim Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) hafizuddin@mpib.gov.my
16. Ulfa Binti Seperi Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19) ulfa@mpib.gov.my
17. Radin Radino Bin Doary @ Dahari Pemandu Kenderaan (H11) radino@mpib.gov.my
18. Mohd Izzat Khuzaimmi Bin Majedi Pemandu Kenderaan (H11) izzat.khuzaimmi@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402389
Jumlah Kunjungan : 402389
Who's Online : 5
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram