Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Nor Hidayah Binti Ab. Halim Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) nor.hidayah@mpib.gov.my
2. Azmi Bin Mohamad @ Mahmood Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) azmi@mpib.gov.my
3. Ashazana Binti Abd Rahman Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) ashazana@mpib.gov.my
4. Mohd Siddiq Fadzil Bin Md Jalal Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) siddiq@mpib.gov.m y
5. Norazlina Binti A Rahman Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) norazlina@mpib.gov.my
6. Mohd Hazman Bin Jusoh Pembantu Ehwal Ekonomi (E22) hazman@mpib.gov.my
7. Mohd Nor Azuraizi Bin Mat Jusoh @ Ghazali Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) azuraizi@mpib.gov.my
8. Nurul Rashidah Binti Othman Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) nurulrashidah@mpib.gov.my
9. Roslina Binti Ramli Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19) roslina@mpib.gov.my
10. Mohd Abdilah Bin Othman Pembantu Awam (H14) abdilah@mpib.gov.my
11. Mohd Zamri Bin Mohd Zain Pembantu Awam (H11) mohdzamri@mpib.gov.my
12. Mohd Azaham Bin Mohamed Pembantu Awam (H11) azaham@mpib.gov.my
13. Muhammad Afsham Bin Razab Pemandu Kenderaan (H11) afsham@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402410
Jumlah Kunjungan : 402410
Who's Online : 8
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram