Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Mohd Zamani Bin Ab Ghani Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) zamani@mpib.gov.my
2. Mohd Azizi Bin Rahim Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) azizi@mpib.gov.my
3. Mohd Fadeli Bin Zakaria Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) fadeli@mpib.gov.my
4. Firdaus Bin Ibrahim Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) firdaus@mpib.gov.my
5. Che Mohd Hishammudin Bin Che Malik Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) hishammudin@mpib.gov.my
6. Safrizal Bin Zul Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) safrizal@mpib.gov.my
7. Nik Suliana Binti Mat Saat Penolong Akauntan (W29) niksuliana@mpib.gov.my
8. Shairi Bin Mohamed Pemandu Kenderaan (H11) shairi@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402378
Jumlah Kunjungan : 402378
Who's Online : 9
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram