Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Muhammad Fauzan Bin Mohd Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) muhammadfauzan@mpib.gov.my
2. Norlela Binti Abd Rashid Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) norlela@mpib.gov.my
3. Siti Rafidah Binti Md Upon Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) sitirafidah@mpib.gov.my
4. Asmat Binti Abdullah Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) asmat@mpib.gov.my
5. Mohamad Romzy Bin Johri Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) romzy@mpib.gov.my
6. Azahari Bin Jamaludin Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) azahari@mpib.gov.my
7. Nordi Firdaus Bin Darudin Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) nordifirdaus@mpib.gov.my
8. Muhammad Izrai Haiqal Bin Mohd Nor Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) izraihaiqal@mpib.gov.my
9. Noor Hayati Binti Idris Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19) noorhayati@mpib.gov.my
10. Fatin Nadia Binti Azmi Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) fatinnadia@mpib.gov.my
11. Mohd Affendi Bin Zulkafali Pemandu Kenderaan (H11) affendi@mpib.gov.my
12. Mohd Bahari Bin Osman Pemandu Kenderaan (H11) bahari@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402405
Jumlah Kunjungan : 402405
Who's Online : 4
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram