Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Aini Binti Mohamad Amin Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) aini@mpib.gov.my
2. Mohd Roshaizat Bin Jamaludin Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) roshaizat@mpib.gov.my
3. Mohd Ghazali Bin Abdul Aziz Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) ghazali@mpib.gov.my
4. Amar Bin Azizan Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) amar.azizan@mpib.gov.my
5. Suhaime Bin Safein Pembantu Ehwal Ekonomi (E22) suhaime@mpib.gov.my
6. Nurul Ain Binti Basir Malan Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19) nurulainbasir@mpib.gov.my
7. Mohd Rashid Bin Zakaria Pemandu Kenderaan (H11) rashidzakaria@mpib.gov.my
8. Rohafidi Bin Jahaya Pembantu Awam (H11) rohafidi@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402421
Jumlah Kunjungan : 402421
Who's Online : 3
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram