Logo-BM
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Muhamad Yusni Bin Ramelan Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) muhamadyusni[at]mpib[dot]gov[dot]my
2. Shamsul Bin Jemi Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) shamsuljemi[at]mpib[dot]gov[dot]my
3. Suriliza Binti Zainal Abidin Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) suriliza[at]mpib[dot]gov[dot]my
4. Mohd Khalil Bin Mohd Jamil Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) mohdkhalil[at]mpib[dot]gov[dot]my
5. Mohd Samsul Bin Masood Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) samsul[at]mpib[dot]gov[dot]my
6. Ahmad Radzi Bin Musilim Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) radzi[at]mpib[dot]gov[dot]my
7. Mohd Raffee Bin Mohd Nassir Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) raffee[at]mpib[dot]gov[dot]my
8. Mohd Ghazali Bin Abdul Aziz Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) ghazali[at]mpib[dot]gov[dot]my
9. Muhammad Khairul 'Azmi Bin Mat Som Pembantu Ehwal Ekonomi (E22) khairulazmi[at]mpib[dot]gov[dot]my
10. Ida Roohayu Binti Zahari Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) idaroohayu[at]mpib[dot]gov[dot]my
11. Siti Nurul Shafika Binti Mohamed Zeman Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19) shafika[at]mpib[dot]gov[dot]my
12. Mathan A/L Muthan Pemandu Kenderaan (H11) mathan[at]mpib[dot]gov[dot]my
13. Sahrol Nizam Bin Ismail Pembantu Awam (H11) sahrolnizam[at]mpib[dot]gov[dot]my
14. Mohamad Zulkifli Bin Abdul Rashid Pembantu Awam (H11) mohamadzulkifli[at]mpib[dot]gov[dot]my
15. Abdul Rahman Bin Mustapha Pembantu Awam (H11) abdulrahman[at]mpib[dot]gov[dot]my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum[at]mpib[dot]gov[dot]my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 10 Julai 2024 pada 09:47:14

Jumlah Pengunjung Jun 2024 : 13980

Jumlah Pengunjung Sehingga Jun 2024 : 691956

© 2024 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram