Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Wan Mohd Adiasrol bin Wan Hussain Pegawai Ehwal Ekonomi (E48) adiasrol@mpib.gov.my
2. Muhammad Saifudin Bin Adam Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) saifudin@mpib.gov.my
3. Hisham Bin Tohak Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) hishamtohak@mpib.gov.my
4. Shahrom Bin Aris Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29 (Mangku E32)) shahrom@mpib.gov.my
5. Azrin Bin Hashim Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) azrin@mpib.gov.my
6. Helmi Bin Mohd Salleh Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) helmi@mpib.gov.my
7. Ma'som Bin Abdul Jalal Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) masom@mpib.gov.my
8. Wan Hazizul Bin Wan Husin Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) hazizul@mpib.gov.my
9. Mohd Faizal Bin Tegoh Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) mohdfaizal@mpib.gov.my
10. Zaharipin Bin Sukarman Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) zaharipin@mpib.gov.my
11. Siti Hidayah Binti Sulaiman Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) sitihidayah@mpib.gov.my
12. Othman Bin Abdullah @ Bachok Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) othman@mpib.gov.my
13. Kamarulfahmi Bin Katimin Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) kamarulfahmi@mpib.gov.my
14. Sarifuddin Bin Abd Rasid Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) sarifuddin@mpib.gov.my
15. Siti Nurazlina Binti Mohamed Naser Penolong Pegawai Tadbir (N29) s.nurazlina@mpib.gov.my
16. Shellie Shaprinaz Binti Shaari Penolong Akauntan (W29) shellie@mpib.gov.my
17. Azlie Bin Abdullah Pembantu Ehwal Ekonomi (E22) azlie@mpib.gov.my
18. Shahliza Azlah Binti Abdullah Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) shahliza@mpib.gov.my
19. Nurul Ain Binti Zainal Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) nurulain@mpib.gov.my
20. Saifulbahri Bin Md Noor Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) saiful@mpib.gov.my
21. Rae' Raqib Bin Mohamed Ali Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) raqib@mpib.gov.my
22. Nur Izaida Binti Zakaria Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) nurizaida@mpib.gov.my
23. Mohd Anuar Bin Ibrahim Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) mohdanuar@mpib.gov.my
24. Mohammad Azmi Bin Fatahul Mohen Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) mohdazmi@mpib.gov.my
25. Hairunizam Bin Mohmad @ Mohammad Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) hairunizam@mpib.gov.my
26. Mohammad Hafiz Bin Mazihan Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) hafiz.mazihan@mpib.gov.my
27. Nor Ashikin Binti Salihin Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) norashikin@mpib.gov.my
28. Norazilah Binti Ahmad Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19) norazilah@mpib.gov.my
29. Nur Azlenna Binti Mahamad Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) nurazlenna@mpib.gov.my
30. Nor Izuana Binti Ibrahim Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) izuana@mpib.gov.my
31. Sandhora Binti Muhamat Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) sandhora@mpib.gov.my
32. Farrah Wati Binti Md Top Pegawai Khidmat Pelanggan (N19) farrahwati@mpib.gov.my
33. Mohd Fazrul Bin Sulieman Pembantu Operasi (N11) mohdfazrul@mpib.gov.my
34. Samsuri Bin Mohamed Salleh Pemandu Kenderaan (H11) samsuri@mpib.gov.my
35. Mohd Fadli Bin Ahmad Pemandu Kenderaan (H11) mohdfadli@mpib.gov.my
36. Mohd Norzaimie Bin Shahari (BPPB) Pembantu Awam (H11) mohdnorzaimie@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402407
Jumlah Kunjungan : 402407
Who's Online : 5
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram