Logo-BM
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Ahmad Fitri Shah Bin Mohd Yussof Pegawai Ehwal Ekonomi (E48) ahmadfitri[at]mpib[dot]gov[dot]my
2. Hisham Bin Tohak Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) hishamtohak[at]mpib[dot]gov[dot]my
3. Muhammad Saifudin Bin Adam Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) saifudin[at]mpib[dot]gov[dot]my
4. Azrin Bin Hashim Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) azrin[at]mpib[dot]gov[dot]my
5. Ma'som Bin Abdul Jalal Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) masom[at]mpib[dot]gov[dot]my
6. Siti Hidayah Binti Sulaiman Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) sitihidayah[at]mpib[dot]gov[dot]my
7. Sarifuddin Bin Abd Rasid Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) sarifuddin[at]mpib[dot]gov[dot]my
8. Wan Hazizul Bin Wan Husin Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) hazizul[at]mpib[dot]gov[dot]my
9. Mohd Faizal Bin Tegoh Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) faizaltegoh[at]mpib[dot]gov[dot]my
10. Zaharipin Bin Sukarman Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) zaharipin[at]mpib[dot]gov[dot]my
11. Othman Bin Abdullah @ Bachok Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) othman[at]mpib[dot]gov[dot]my
12. Kamarulfahmi Bin Katimin Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) kamarulfahmi[at]mpib[dot]gov[dot]my
13. Mohd Mahdan Bin Ibrahim Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) mahdan[at]mpib[dot]gov[dot]my
14. Rohafidi Bin Jahaya Pembantu Ehwal Ekonomi (E29) rohafidi[at]mpib[dot]gov[dot]my
15. Siti Nurazlina Binti Mohamed Naser Penolong Pegawai Tadbir (N32) s.nurazlina[at]mpib[dot]gov[dot]my
16. Shellie Shaprinaz Binti Shaari Penolong Akauntan (W32) shellie[at]mpib[dot]gov[dot]my
17. Azlie Bin Abdullah Pembantu Ehwal Ekonomi (E22) azlie[at]mpib[dot]gov[dot]my
18. Shahliza Azlah Binti Abdullah Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) shahliza[at]mpib[dot]gov[dot]my
19. Nurul Ain Binti Zainal Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) nurulain[at]mpib[dot]gov[dot]my
20. Saifulbahri Bin Md Noor Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) saiful[at]mpib[dot]gov[dot]my
21. Rae' Raqib Bin Mohamed Ali Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) raqib[at]mpib[dot]gov[dot]my
22. Nur Izaida Binti Zakaria Pembantu Ehwal Ekonomi (E22) nurizaida[at]mpib[dot]gov[dot]my
23. Mohd Anuar Bin Ibrahim Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) mohdanuar[at]mpib[dot]gov[dot]my
24. Mohammad Azmi Bin Fatahul Mohen Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) mohdazmi[at]mpib[dot]gov[dot]my
25. Hairunizam Bin Mohmad @ Mohammad Pembantu Ehwal Ekonomi (E22) hairunizam[at]mpib[dot]gov[dot]my
26. Nor Ashikin Binti Salihin Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) norashikin[at]mpib[dot]gov[dot]my
27. Norazilah Binti Ahmad Pembantu Tadbir (Kewangan) (W22) norazilah[at]mpib[dot]gov[dot]my
28. Nur Azlenna Binti Mahamad Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) nurazlenna[at]mpib[dot]gov[dot]my
29. Nor Izuana Binti Ibrahim Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) izuana[at]mpib[dot]gov[dot]my
30. Sandhora Binti Muhamat Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) sandhora[at]mpib[dot]gov[dot]my
31. Farrah Wati Binti Md Top Pegawai Khidmat Pelanggan (N19) farrahwati[at]mpib[dot]gov[dot]my
32. Mohd Fazrul Bin Sulieman Pembantu Operasi (N11) mohdfazrul[at]mpib[dot]gov[dot]my
33. Samsuri Bin Mohamed Salleh Pemandu Kenderaan (H11) samsuri[at]mpib[dot]gov[dot]my
34. Mohd Fadli Bin Ahmad Pemandu Kenderaan (H11) mohdfadli[at]mpib[dot]gov[dot]my
35. Shaiful Anuar Bin Md Hanifa Pembantu Awam (H11) shaifulanuar[at]mpib[dot]gov[dot]my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum[at]mpib[dot]gov[dot]my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 10 Julai 2024 pada 09:47:14

Jumlah Pengunjung Jun 2024 : 13980

Jumlah Pengunjung Sehingga Jun 2024 : 691956

© 2024 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram