Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Musliman Bin Tasim Pegawai Ehwal Ekonomi (E48 (Mangku E52)) musliman@mpib.gov.my
2. Ahmad Fitri Shah Bin Mohd Yussof Pegawai Ehwal Ekonomi (E48) ahmadfitri@mpib.gov.my
3. Mohd Nazaiful Azdi Bin Rahman Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) nazaiful@mpib.gov.my
4. Nor Diana Binti Abdullah Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) nordiana@mpib.gov.my
5. Nur Zahilah Binti Tohak Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E38) nurzahilah@mpib.gov.my
6. Mohd Ikram Bin A Hamid Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) mohdikram@mpib.gov.my
7. Mohd Samsudin Bin Ismail Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) samsudin@mpib.gov.my
8. Marianna Binti Mansor Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) marianna@mpib.gov.my
9. Muhamad Iskandar Bin Azman Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) iskandar@mpib.gov.my
10. Aidatazilah Binti Tahar Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) aidatazilah@mpib.gov.my
11. Syafitt Putera Bin Talib Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) syafitt@mpib.gov.my
12. Mohd Fammy Bin Mohamed Islam Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) fammy@mpib.gov.my
13. Mohd Esa Bin Bachok Pembantu Ehwal Ekonomi (E22 (Mangku E26)) esa@mpib.gov.my
14. Rahimah Binti Sabri Pembantu Ehwal Ekonomi (E19 (Mangku E22)) rahimah@mpib.gov.my
15. Annie Liyana Binti Mohd Azani Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) annieliyana@mpib.gov.my
16. Nurul Atiqah Binti Mohd Aziz Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) atiqah@mpib.gov.my
17. Abdul Razak Bin Muhiddin Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) abdulrazak@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402372
Jumlah Kunjungan : 402372
Who's Online : 7
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram