Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Azrizul Bin Mizlan Akauntan (WA44 (Mangku WA48, KUP)) azrizul@mpib.gov.my
2. Mohd Isa Bin Mohd Jainury Akauntan (WA41) mohd.isa@mpib.gov.my
3. Zainora Binti M Yasin Penolong Akauntan (W32) zainora@mpib.gov.my
4. Mohammad Khalifa Bin Hamdan Penolong Akauntan (W29) khalifa@mpib.gov.my
5. Zulazri Bin Abd Gahni @ Abd Ghani Penolong Akauntan (W29) zulazri@mpib.gov.my
6. Siti Mariam Binti Wagimin Penolong Akauntan (W29) mariam@mpib.gov.my
7. Noorafidah Binti Mohd Nasir Pembantu Tadbir (Kewangan) (W22) noorafidah@mpib.gov.my
8. Affie Bin Ab Razak Pembantu Tadbir (Kewangan) (W22) affie@mpib.gov.my
9. Suhaili Binti Sadiri Pembantu Tadbir (Kewangan) (W22) suhaili@mpib.gov.my
10. Shuhaida Binti Zainal Abidin Pembantu Tadbir (Kewangan) (W22) shuhaida@mpib.gov.my
11. Nur Husna Binti Rahmat Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19) nurhusna@mpib.gov.my
12. Norhidayah Binti Omar Pembantu Tadbir (Kewangan) (W19) norhidayah@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402426
Jumlah Kunjungan : 402426
Who's Online : 8
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram