Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Izzat Izzuddin Bin Zolkipli Jurutera (J41) izzat.izzuddin@mpib.gov.my
2. Sharul Hafizan Bin Salleh Penolong Jurutera (JA36) sharulhafizan@mpib.gov.my
3. Amiliana Binti Rahman Penolong Jurutera (JA29) amiliana@mpib.gov.my
4. Gunalan A/L Kandasamy Penolong Jurutera (JA29) gunalan@mpib.gov.my
5. Mohamad Fauzan Bin Salim Penolong Jurutera (JA29) fauzan@mpib.gov.my
6. Tarawis Bin A Azez @ Mustapa Juruteknik (J19) tarawis@mpib.gov.my
7. Saiful Alryshah Bin Abd Rahim Penjaga Jentera Elektrik (JA19) alryshah@mpib.gov.my
8. Putri Norhana Binti Sidin Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) putri@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402421
Jumlah Kunjungan : 402421
Who's Online : 5
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram