Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Norazman Bin Mohd Yusof Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) norazman@mpib.gov.my
2. Hairul Bin Laham Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) hairul@mpib.gov.my
3. Ahmad Miqdad Bin Mohsin Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32 (Mangku E38)) miqdad@mpib.gov.my
4. Assalinda Binti Saleh Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) assalinda@mpib.gov.my
5. Hasren Bin Amat Sibani @ Fahrudin Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) hasren@mpib.gov.my
6. Suriati Binti Yaakob Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) suriati@mpib.gov.my
7. Mohd Apandi Bin Arbain Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) apandi@mpib.gov.my
8. Muhammad Muhaymin Bin Abd Rahmat Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) muhaymin@mpib.gov.my
9. Nur Ain Nabilah Binti Abdullah Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) nurainnabilah@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402395
Jumlah Kunjungan : 402395
Who's Online : 5
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram