Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Elmie Adha Bin Ismail Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) elmieadha@mpib.gov.my
2. Wan Atikah Binti Wan Hamidon Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) wanatikah@mpib.gov.my
3. Noor Fadzillah Binti Abdul Rashad Penolong Pegawai Sains (C32) noorfadzillah@mpib.gov.my
4. Mohammad Safuan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Sains (C29) safuan@mpib.gov.my
5. Zaharahtul Hidayah Binti Mohd Yusop Penolong Pegawai Sains (C29) zaharatul@mpib.gov.my
6. Norfazlina Binti Abdul Wahab Penolong Pegawai Sains (C29) norfazlina@mpib.gov.my
7. Nur Hidayah Binti Zulkhairi Penolong Pegawai Sains (C29) nurhidayah@mpib.gov.my
8. Noor Azizah Binti Zainal Pembantu Makmal (C22) noorazizah@mpib.gov.my
9. Noor Hudda Binti Rahamat Pembantu Makmal (C19) noorhudda@mpib.gov.my
10. Norhafilizah Binti Rahmat Pembantu Makmal (C19) norhafilizah@mpib.gov.my
11. Mohamad Farhan Bin Mohamad Daud Pembantu Makmal (C19) farhan@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402414
Jumlah Kunjungan : 402414
Who's Online : 5
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram