Search
Generic filters
Exact matches only
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Salahuddin Bin Idrus Pegawai Ehwal Ekonomi (E48) salahuddin@mpib.gov.my
2. Norina Binti Ratman Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) norina@mpib.gov.my
3. Mohd Izwan Bin Kasin Pegawai Ehwal Ekonomi (E41) izwan@mpib.gov.my
4. Mahathir Bin Mardzuki Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) mahathir@mpib.gov.my
5. Noorwani Binti Musa Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) noorwani@mpib.gov.my
6. Azman Bin Kasim Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) azman@mpib.gov.my
7. Norazimah Binti Jasmi Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) norazimah@mpib.gov.my
8. Hashim Hadi Bin Ibrahim Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) hashimhadi@mpib.gov.my
9. Nur Hafiza Binti Md Talib (BPPB) Penolong Pegawai Sains (C29) nurhafiza@mpib.gov.my
10. Lizawati Binti Mohd Isa Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) lizawati@mpib.gov.my
11. Siti Sabihah Binti Salon Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) sabihah@mpib.gov.my
12. Noridayu Binti Nordin Pembantu Ehwal Ekonomi (E19) noridayu@mpib.gov.my
13. Muhammad Hanafi Bin Badri (BPPB) Pembantu Makmal (C19) hanafi@mpib.gov.my
14. Siti Nuraini Binti Azmi Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) sitinuraini@mpib.gov.my
15. Nurul Hana Binti Yusri Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N19) hana@mpib.gov.my
16. Khairunisa'a Binti M. Saleh Pembantu Operasi (N11) khairunisa@mpib.gov.my
17. Rudi Bin Elias Pemandu Kenderaan (H14) rudi@mpib.gov.my
18. Mohd Faizul Bin Kasim Pemandu Kenderaan (H11) mohdfaizul@mpib.gov.my
19. Mohd Rashid Bin Md Yasin Pemandu Kenderaan (H11) mohrashid@mpib.gov.my
20. Sawal Bin Mantali Pemandu Kenderaan (H11) sawal@mpib.gov.my
21. Mohamad Jambri Bin Hashim Pemandu Kenderaan (H11) jambri@mpib.gov.my
22. Nor Azman Bin Kasni Pemandu Kenderaan (H11) norazmankasni@mpib.gov.my
23. Zuhail Bin Ibrahim Pemandu Kenderaan (H11) zuhail@mpib.gov.my
24. Md Yatim Bin Suliman Pemandu Kenderaan (H11) mdyatim@mpib.gov.my
25. Abdul Rahim Bin Khairon Pemandu Kenderaan (H11) abdulrahim@mpib.gov.my
26. Rosman Bin Yusoff Pemandu Kenderaan (H11) rosman@mpib.gov.my
27. Noramin Bin Saip Pemandu Kenderaan (H11) noramin@mpib.gov.my
28. Brahim Bin Syeed Ali Pembantu Awam (H14) brahim@mpib.gov.my
29. Abd Basid Bin Mohamed Pembantu Awam (H14) basid@mpib.gov.my
30. Zulkifli Bin Ahmad Pembantu Awam (H14) zulkifli@mpib.gov.my
31. Anita Binti Suhot Pembantu Awam (H11) anita@mpib.gov.my
32. Abdul Patri Bin Abdul Karim Pembantu Awam (H11) abdulpatri@mpib.gov.my
33. Hairi Bin Sharip Pembantu Awam (H11) hairi@mpib.gov.my
34. Jasni Bin Hashim Pembantu Awam (H11) jasni@mpib.gov.my
35. Khairul Azhar Bin A Rahman Pembantu Awam (H11) khairulazhar@mpib.gov.my
36. Mohamad Fairus Bin Hussin Pembantu Awam (H11) fairus@mpib.gov.my
37. Mohamad Hairul Bin Abdul Wahid Pembantu Awam (H11) mohamadhairul@mpib.gov.my
38. Mohamad Sami Sulhi Bin Zakaria Pembantu Awam (H11) samisulhi@mpib.gov.my
39. Mohd Azhar Bin Nordin Pembantu Awam (H11) mohdazhar@mpib.gov.my
40. Muhammad Nasuha Bin Ramli Pembantu Awam (H11) muhdnasuha@mpib.gov.my
41. Mohd Azlan Bin Talid @ Talib Pembantu Awam (H11) mohdazlan@mpib.gov.my
42. Mohamad Shahir Bin Mohd Shafry Pembantu Awam (H11) shahir@mpib.gov.my
43. Abdul Mutalib Bin Abdul Raoff Pembantu Awam (H11) mutalib@mpib.gov.my
44. Azmi Bin Awang Pembantu Awam (H11) azmiawang@mpib.gov.my
45. Lizam Bin Ali Pembantu Awam (H11) lizam@mpib.gov.my
46. Erwan Erizull Bin Juwahir @ Jawahir Pembantu Awam (H11) erwan@mpib.gov.my
47. Shaiful Anuar Bin Md Hanifa Pembantu Awam (H11) shaifulanuar@mpib.gov.my
48. Mohd Hashim Bin Nordin Pembantu Awam (H11) mohdhashim@mpib.gov.my
49. Sarizal Bin Md Sariyan Pembantu Awam (H11) sarizal@mpib.gov.my
50. Mohd Adha Bin Natenan (BPPB) Pembantu Awam (H11) adha@mpib.gov.my
51. Aishah Ghani Binti Md Hanifa (BPPB) Pembantu Awam (H11) aishah@mpib.gov.my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum@mpib.gov.my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 16 Mei 2022 pada 21:55:53

0402389
Jumlah Kunjungan : 402389
Who's Online : 6
© 2021 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram