Logo-BM
MENU

DIREKTORI KAKITANGAN

     
          




No. Nama Jawatan Emel
1. Salahuddin Bin Idrus Pegawai Ehwal Ekonomi (E48) salahuddin[at]mpib[dot]gov[dot]my
2. Norina Binti Ratman Pegawai Ehwal Ekonomi (E44) norina[at]mpib[dot]gov[dot]my
3. Mahathir Bin Mardzuki Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) mahathir[at]mpib[dot]gov[dot]my
4. Noorwani Binti Musa Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E32) noorwani[at]mpib[dot]gov[dot]my
5. Norazimah Binti Jasmi Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) norazimah[at]mpib[dot]gov[dot]my
6. Mohd Zaki Zamani Bin Abu Samah Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi (E29) zakizamani[at]mpib[dot]gov[dot]my
7. Lizawati Binti Mohd Isa Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N26) lizawati[at]mpib[dot]gov[dot]my
8. Siti Sabihah Binti Salon Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) sabihah[at]mpib[dot]gov[dot]my
9. Noridayu Binti Nordin Pembantu Ehwal Ekonomi (E22) noridayu[at]mpib[dot]gov[dot]my
10. Siti Nuraini Binti Azmi Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) sitinuraini[at]mpib[dot]gov[dot]my
11. Nurul Hana Binti Yusri Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) (N22) hana[at]mpib[dot]gov[dot]my
12. Khairunisa'a Binti M. Saleh Pembantu Operasi (N11) khairunisa[at]mpib[dot]gov[dot]my
13. Rudi Bin Elias Pemandu Kenderaan (H14) rudi[at]mpib[dot]gov[dot]my
14. Mohd Faizul Bin Kasim Pemandu Kenderaan (H11) mohdfaizul[at]mpib[dot]gov[dot]my
15. Mohd Rashid Bin Md Yasin Pemandu Kenderaan (H11) mohrashid[at]mpib[dot]gov[dot]my
16. Sawal Bin Mantali Pemandu Kenderaan (H11) sawal[at]mpib[dot]gov[dot]my
17. Mohamad Jambri Bin Hashim Pemandu Kenderaan (H11) jambri[at]mpib[dot]gov[dot]my
18. Nor Azman Bin Kasni Pemandu Kenderaan (H11) norazmankasni[at]mpib[dot]gov[dot]my
19. Zuhail Bin Ibrahim Pemandu Kenderaan (H11) zuhail[at]mpib[dot]gov[dot]my
20. Md Yatim Bin Suliman Pemandu Kenderaan (H11) mdyatim[at]mpib[dot]gov[dot]my
21. Abdul Rahim Bin Khairon Pemandu Kenderaan (H11) abdulrahim[at]mpib[dot]gov[dot]my
22. Noramin Bin Saip Pemandu Kenderaan (H11) noramin[at]mpib[dot]gov[dot]my
23. Brahim Bin Syeed Ali Pembantu Awam (H14) brahim[at]mpib[dot]gov[dot]my
24. Abd Basid Bin Mohamed Pembantu Awam (H14) basid[at]mpib[dot]gov[dot]my
25. Zulkifli Bin Ahmad Pembantu Awam (H14) zulkifli[at]mpib[dot]gov[dot]my
26. Anita Binti Suhot Pembantu Awam (H11) anita[at]mpib[dot]gov[dot]my
27. Abdul Patri Bin Abdul Karim Pembantu Awam (H11) abdulpatri[at]mpib[dot]gov[dot]my
28. Hairi Bin Sharip Pembantu Awam (H11) hairi[at]mpib[dot]gov[dot]my
29. Jasni Bin Hashim Pembantu Awam (H11) jasni[at]mpib[dot]gov[dot]my
30. Khairul Azhar Bin A Rahman Pembantu Awam (H11) khairulazhar[at]mpib[dot]gov[dot]my
31. Mohamad Fairus Bin Hussin Pembantu Awam (H11) fairus[at]mpib[dot]gov[dot]my
32. Mohamad Hairul Bin Abdul Wahid Pembantu Awam (H11) mohamadhairul[at]mpib[dot]gov[dot]my
33. Mohamad Sami Sulhi Bin Zakaria Pembantu Awam (H11) samisulhi[at]mpib[dot]gov[dot]my
34. Mohd Azhar Bin Nordin Pembantu Awam (H11) mohdazhar[at]mpib[dot]gov[dot]my
35. Muhammad Nasuha Bin Ramli Pembantu Awam (H11) muhdnasuha[at]mpib[dot]gov[dot]my
36. Mohd Azlan Bin Talid @ Talib Pembantu Awam (H11) mohdazlan[at]mpib[dot]gov[dot]my
37. Erwan Erizull Bin Juwahir @ Jawahir Pembantu Awam (H11) erwan[at]mpib[dot]gov[dot]my
38. Mohd Hashim Bin Nordin Pembantu Awam (H11) mohdhashim[at]mpib[dot]gov[dot]my
39. Sarizal Bin Md Sariyan Pembantu Awam (H11) sarizal[at]mpib[dot]gov[dot]my


Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
Wisma Nanas, No. 5, Jalan Padi Mahsuri
Bandar Baru UDA,
81200 Johor Bahru,
Johor, Malaysia

Talian Pantas : 07-236 1211 / 07-236 1012
No Faks : 07-236 5694 / 07-236 5451
umum[at]mpib[dot]gov[dot]my

Paparan terbaik menggunakan pelayar internet Mozilla Firefox, Chrome dan Internet Explorer 11 ke atas

Tarikh Kemaskini: 10 Julai 2024 pada 09:47:14

Jumlah Pengunjung Jun 2024 : 13980

Jumlah Pengunjung Sehingga Jun 2024 : 691956

© 2024 Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram